11 styczeń 2022

Empik Go za darmo w miejskiej bibliotece

fot. nadesłane
Dostęp do kilkudziesięciu tysięcy elektronicznie opracowanych książek i podcastów gwarantuje nowa propozycja Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wystarczy przyjść do jednej z wyznaczonych filii i odebrać specjalny kod.
REKLAMA
Nie tylko książki w tradycyjnej, papierowej formie, ale coraz częściej także e-book i audiobooki. Olsztynianie chętnie korzystają z alternatywnych, czytelniczych rozwiązań.

Jedną z możliwości sprawnego wypożyczenia książki w postaci elektronicznej jest darmowy dostęp do serwisu Empik Go. To usługa, która zastąpiła dotychczas oferowaną propozycję Legimi.

Aby uzyskać dostęp do zasobu Empik Go wystarczy mieć ważną kartę Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz konto wolne od wszelkich obciążeń - wyjaśnia dyrektor MBP w Olsztynie, Krzysztof Dąbkowski. - Należy przyjść do jednej z filii MBP i odebrać darmowy kod dostępu.

W stolicy Warmii i Mazur kody można uzyskać w czterech filiach MBP. To filia nr 6 (ul. Jarocka 65), filia nr 9 (ul. Żołnierska 47), Abecadło (al. Piłsudskiego 16) oraz Planeta 11 (al. Piłsudskiego 38).

Kody są ważne przez 30 dni. Są wydawane od pierwszego dnia roboczego danego miesiąca do wyczerpania zapasów, a ich liczba jest ograniczona. Dostęp musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Olsztynie

kiedy
2022-03-23 19:00
miejsce
Filharmonia Warmińsko-Mazurska,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-03-26 16:00
miejsce
Auditorium Maximum, Olsztyn, al....
wstęp biletowany
kiedy
2022-03-26 19:00
miejsce
Auditorium Maximum, Olsztyn, al....
wstęp biletowany
kiedy
2022-04-03 17:00
miejsce
Auditorium Maximum, Olsztyn, al....
wstęp biletowany