7 sierpień 2022

Cztery osoby zginęły w wypadku drogowym koło Elbląga

zdjęcie: Cztery osoby zginęły w wypadku drogowym koło Elbląga / fot. PAP
fot. PAP
Cztery osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w niedzielę po południu na drodze S22 w Kamienniku Wielkim (woj. warmińsko-mazurskie) - podała policja. Po zderzeniu samochodów trasa jest zablokowana.
REKLAMA

"Doszło do czołowego zderzenia, cztery osoby nie żyją, w tym jedno dziecko. To wstępne ustalenia, na razie nie mam bliższych informacji" - powiedział PAP Jakub Sawicki z elbląskiej policji.

Olsztyńska GDDKiA podała w komunikacie, że droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać około trzech godzin.(PAP)

Autor: Marcin Boguszewski

mbo/ mir/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Olsztyn
-3.8°C
wschód słońca: 07:35
zachód słońca: 15:20
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Olsztynie

kiedy
2022-12-04 17:00
miejsce
Auditorium Maximum, Olsztyn, al....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-04 17:00
miejsce
Filharmonia Warmińsko-Mazurska,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-04 18:00
miejsce
Centrum Edukacji i Inicjatyw...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-05 17:30
miejsce
Auditorium Maximum, Olsztyn, al....
wstęp biletowany