21 czerwiec 2022

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego

fot. KMP w Olsztynie
Do poważnego zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów osobowych, doszło w rejonie skrzyżowania ul. Fabrycznej z ul. Krótką w Dobrym Mieście. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin a do szpitala został przewieziony kierujący osobowym fiatem i 14-letni pasażer peugeota – na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Policjanci przypominają o obowiązku stosowania się do przepisów ruchu drogowego i dokładnego obserwowania drogi – chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.
REKLAMA

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z ruchu drogowego wstępnie ustalili, że sprawca zdarzenia był 33-letni kierujący fiatem, który wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 25-letniemu kierowcy peugeota. W zdarzeniu brał udział 14-letni chłopiec podróżujący peugeotem, który karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Na obserwację medyczną trafił również kierowca fiata.Ostatecznie żaden z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń i skończyło się jedynie na ogólnych potłuczeniach.

Uszkodzone pojazdy zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmie kierowców. I choć tym razem uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń, to i tak policjanci przypominają o zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza w rejonie skrzyżowań czy przejść dla pieszych. Koszt chwili nieuwagi możemy spłacać do końca życia.

(rp)

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Olsztyn
25.2°C
wschód słońca: 04:09
zachód słońca: 21:13
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Olsztynie

kiedy
2022-07-01 19:00
miejsce
Galeria Sowa, Olsztyn, ul. Zamkowa 2
wstęp biletowany
kiedy
2022-07-03 19:00
miejsce
Galeria Sowa, Olsztyn, ul. Zamkowa 2
wstęp biletowany
kiedy
2022-07-06 20:00
miejsce
Galeria Sowa, Olsztyn, ul. Zamkowa 2
wstęp biletowany
kiedy
2022-07-08 19:00
miejsce
Auditorium Maximum, Olsztyn, al....
wstęp biletowany