31 grudzień 2019

Poważna kolizja w centrum Olsztyna

fot. KMP w Olsztynie
Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul. Pieniężnego i Pl. Jedności Słowiańskiej w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem wjechała na czerwonym świetle na skrzyżowanie i doprowadziła do zderzenia się łącznie 5 aut. Kobieta za swoje zachowanie wkrótce odpowie przed sądem. Apelujemy o ostrożność za kierownicą.
REKLAMA

Wczoraj (30.12.2019) doszło do poważnego zdarzenia drogowego w centrum Olsztyna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym volkswagenem jadąc ul. Pieniężnego nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej nadającej sygnał czerwony i uderzyła w wyjeżdżającą z Pl. Jedności Słowiańskiej osobową toyotę, następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z osobowym volvo, które uderzyło w skodę, a ta w kolejne auto – osobową toyotę. Do szpitala trafiły dwie osoby. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że wszyscy kierujący zaangażowani w zdarzenie byli trzeźwi.

Policjanci w związku ze spowodowaniem przez 27-latkę kierującą osobowym volkswagenem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym skierowali sprawę do sądu, który zadecyduje o dalszych konsekwencjach. Funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

(aj/rj)

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Olsztynie

kiedy
2021-03-20 20:00
miejsce
Filharmonia Warmińsko-Mazurska,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-28 18:00
miejsce
Filharmonia Warmińsko-Mazurska,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-29 19:00
miejsce
Filharmonia Warmińsko-Mazurska,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-06-11 19:00
miejsce
Auditorium Maximum, Olsztyn, al....
wstęp biletowany