2 styczeń 2020

Publikujemy wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z przestępstwem

fot. KMP w Olsztynie
Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny, który może mieć związek z popełnionymi przestępstwami. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na zdjęciach są proszone o kontakt z Policją.
REKLAMA

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela wraz z dokumentami oraz kilkukrotne włamanie się na rachunek bankowy osoby pokrzywdzonej poprzez wypłacenie pieniędzy z bankomatu. Łączna wartość strat wynosi ponad 2 tysiące złotych. Zdarzenia miały miejsce na terenie Olsztyna.

W trakcie przeprowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę, który może mieć związek z popełnionymi przestępstwami. Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na zdjęciach można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 89 522 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

(aj)

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Olsztynie

kiedy
2020-01-19 16:00
miejsce
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-19 19:00
miejsce
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-22 20:00
miejsce
Pijana Czapla, Olsztyn, ul. Górna 1
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-24 19:30
miejsce
Hala URANIA, Olsztyn, al....
wstęp biletowany