13 wrzesień 2020

Warmińsko-mazurskie: wypadek na obwodnicy Olecka, zginęły cztery osoby

fot. PAP
W wypadku, do którego doszło w niedzielę rano na obwodnicy Olecka, zginęły cztery osoby. Droga jest całkowicie zablokowana - poinformowała PAP policja.
REKLAMA

Oficer prasowa policji w Olecku Justyna Sznel poinformowała PAP, że do wypadku doszło na skrzyżowaniu na obwodnicy Olecka - jest to bardzo niebezpieczne miejsce, w przeszłości często dochodziło tam do wypadków.

"Obwodnicą jechała kia. W tym samym czasie do ruchu na obwodnicy chciał się włączyć fiat, który nie ustąpił pierwszeństwa. Doszło do zderzenia, wszyscy podróżujący fiatem, cztery osoby, zginęli" - powiedziała PAP Sznel.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że podróżujący fiatem nie mieszkali w powiecie oleckim. W ocenie Sznel ofiary to ludzie starsi.

Na miejsce wypadku jedzie prokurator. Droga będzie zablokowana co najmniej kilka godzin. (PAP)

autorka: Joanna Kiewisz-Wojciechowska

jwo/ wj/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
26667
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Olsztynie

kiedy
2021-03-28 18:00
miejsce
Filharmonia Warmińsko-Mazurska,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-29 19:00
miejsce
Filharmonia Warmińsko-Mazurska,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-06-11 19:00
miejsce
Auditorium Maximum, Olsztyn, al....
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-16 19:00
miejsce
Filharmonia Warmińsko-Mazurska,...
wstęp biletowany