Wielkie gwiazdy znów zagrają w ORLEN Beach Volley Tour PKO w Przysusze!

fot. nadesłane
Wielkie gwiazdy i to nie tylko ze świata siatkówki pokażą się podczas tegorocznego turnieju ORLEN Beach Volley Tour PKO Przysucha 2024, który odbędzie się w dniach 12-14 lipca. Jak co roku piaszczyste boiska przy zalewie Topornia w Przysusze wypełnią się znakomitymi zawodnikami, a trybuny najlepszymi kibicami na świecie. Wyjątkowa będzie obsada charytatywnego meczu gwiazd, który odbędzie się przed meczami finałowymi w niedzielę.
ORLEN Beach Volley Tour PKO w Przysusze rokrocznie przyciąga fanów siatkówki plażowej, ale nie tylko. Organizatorzy dbają o to, by nikt się nudził, a wokół boisk trwa fantastyczna, trzydniowa zabawa. 

W każdym roku dokładamy coś nowego, by nikt nie znudził się naszym turniejem. Jestem przekonany, że w tym roku także wszyscy będą opuszczać Przysuchę zadowoleni – zapowiada Piotr Skiba, organizator
ORLEN Beach Volley Tour PKO Przysucha 2024.

Na pewno wyjątkowym wydarzeniem będzie niedzielny mecz gwiazd, w którym zagrają m.in. Grzegorz Fijałek, jeden z najbardziej znanych w historii polskich siatkarzy plażowych, a także znani z występów w reprezentacji Polski i PlusLidze Paweł Zagumny, Jan Firlej, Dawid Konarski, Damian Wojtaszek i Jakub Bucki.

Swój udział potwierdziła także znana siatkarka Alicja Grabka, była reprezentantka Polski w piłce ręcznej Iwona Niedźwiedź, trener personalny i uczestnik telewizyjnych show Kuba Zawistowski, reprezentant Polski w hokeju na lodzie Paweł Zygmunt i legendarna postać polskiego boksu Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Przez wszystkie lata zebraliśmy już około ćwierć miliona złotych dla osób potrzebujących pomocy w naszym regionie – dodaje Skiba.


Turniej w Przysusze odbywa się w ramach cyklu Orlen Beach Volley Tour, czyli eliminacji mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Przy boiskach stanie „Miasteczko Sportu”, które oferować będzie masę sportowych atrakcji, m.in. warsztaty siatkarskie, strefę Zumby i trampoliny, dmuchańce dla dzieci, gry wielkopowierzchniowe, strefę fitness, badmintona i tenisa stołowego, pokazy judo, a także strefy dietetyki i wsparcia psychologicznego. W niedzielę odbędą się tez pokazy boksu z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem, a także m.in. pokazy sprzętu 63 Batalionu Lekkiej Piechoty w Nowym Mieście nad Pilicą.

Atrakcji mamy bardzo wiele, ale oczywiście pamiętamy, że najważniejszy jest turniej główny, a w nim do wygrania będzie, w rywalizacji pań i panów, łącznie 80 tysięcy złotych. Wstęp na turniej jest bezpłatny i jestem przekonany, że warto do nas wpaść i świetnie spędzić czas. Bardzo dziękuję naszym sponsorom i partnerom, z PKO Bankiem Polskim na czele, oraz władzom województwa mazowieckiego – dodaje Skiba.

Oprócz nagród finansowych najlepsze duety mogą liczyć na atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Przed rokiem emocje w Przysusze sięgały zenitu, bo w rywalizacji mężczyzn najlepsi okazali się: rodowity przysuszanin Michał Korycki i Mikołaj Kruk, a finałowy mecz śledził nadkomplet publiczności. Z kolei w rywalizacji pań górą wtedy był czeski Karin Zolnercikova i Marketa Nausch. Obie pary zagrają także w tym roku.

Eliminacje do turnieju głównego odbędą się w piątek. W sobotę rozpocznie się główna część turnieju, wspieranego przez PKO Bank Polski. Wielki finał kobiet przewidziano w niedzielę na godz. 16, finał panów na godz. 17, a oba kluczowe mecze poprzedzi stracie gwiazd (początek o godz. 15).
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Olsztyn
22.2°C
wschód słońca: 04:30
zachód słońca: 20:58
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Olsztynie

kiedy
2024-07-19 20:00
miejsce
Kuźnia Społeczna, Olsztyn, Marka...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-24 19:00
miejsce
Irish Pub Carpenter Inn, Olsztyn,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-28 19:00
miejsce
Galeria Sowa, Olsztyn, ul. Zamkowa 2
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-02 19:00
miejsce
Scena Zgrzyt, Olsztyn, F....
wstęp biletowany