kategoria: Wydarzenia
5 lipiec 2024

Największe hity The Beatles w niezwykłej akustycznej odsłonie!

zdjęcie: Największe hity The Beatles w niezwykłej akustycznej odsłonie! / kupbilecik24.pl / Największe hity The Beatles w niezwykłej akustycznej odsłonie!
kupbilecik24.pl / Największe hity The Beatles w niezwykłej akustycznej odsłonie!
Zapraszamy 28 lipca 2024 roku do Galeria Sowa, Olsztyn, ul. Zamkowa 2.
REKLAMA
data: 2024-07-28 19:00
miejsce: Galeria Sowa, Olsztyn, ul. Zamkowa 2
bilety: KUP BILET
 

Craig Coppock, pochodzący z Liverpoolu - miasta Beatlesów, to charyzmatyczny wokalista, gitarzysta i songwriter, który na stałe mieszka w Polsce. Wychował się na tych samych ulicach, którymi chodzili Beatlesi, a dziś spacerują nimi ich fani, chcąc doświadczyć ich legendarnego dziedzictwa. Dzięki temu koncertowi przeniesiesz się prosto do Liverpoolu i poczujesz ducha tamtych czasów. Craig zaśpiewa i zagra na gitarze, a towarzyszyć mu będzie wirtuoz gitary, Błażej Kucman. W tym koncercie usłyszycie utwory takie jak "Come Together", "Yesterday", "Let it Be", "Hey Jude", "Help", "Can"t Buy Me Love" i wiele innych, które stały się klasykami i do dziś inspirują kolejne pokolenia muzyków i fanów na całym świecie.

The Beatles to jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki, który zrewolucjonizował brzmienie rocka i popu. Ich innowacyjne podejście do komponowania piosenek, unikalne harmonie wokalne i niezapomniane melodie sprawiły, że stworzyli wiele ponadczasowych hitów. Ten wyjątkowy wieczór przeniesie Was w magiczny świat legendarnej czwórki z Liverpoolu.

To koncert, którego nie można przegapić!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
The Beatles Unplugged
artyści:
Craig Coppock
Craig Coppock, pochodzący z Liverpoolu - miasta Beatlesów, to charyzmatyczny wokalista, gitarzysta i songwriter, który na stałe mieszka w Polsce. Wychował się na tych samych ulicach, którymi chodzili Beatlesi, a dziś spacerują nimi ich fani, chcąc doświadczyć ich legendarnego dziedzictwa. Dzięki temu koncertowi przeniesiesz się prosto do Liverpoolu i poczujesz ducha tamtych czasów. Craig zaśpiewa i zagra na gitarze, a towarzyszyć mu będzie wirtuoz gitary, Błażej Kucman. W tym koncercie usłyszycie utwory takie jak "Come Together", "Yesterday", "Let it Be", "Hey Jude", "Help", "Can"t Buy Me Love" i wiele innych, które stały się klasykami i do dziś inspirują kolejne pokolenia muzyków i fanów na całym świecie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Olsztyn
22.2°C
wschód słońca: 04:30
zachód słońca: 20:58
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Olsztynie

kiedy
2024-07-19 20:00
miejsce
Kuźnia Społeczna, Olsztyn, Marka...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-24 19:00
miejsce
Irish Pub Carpenter Inn, Olsztyn,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-28 19:00
miejsce
Galeria Sowa, Olsztyn, ul. Zamkowa 2
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-02 19:00
miejsce
Scena Zgrzyt, Olsztyn, F....
wstęp biletowany