18 styczeń 2023

Testy Nowego programu! + open mic

zdjęcie: Testy Nowego programu! + open mic / kupbilecik24.pl / TESTY NOWEGO PROGRAMU! + open mic
kupbilecik24.pl / TESTY NOWEGO PROGRAMU! + open mic
Zapraszamy 24 stycznia 2023 roku do Pub LAS, Olsztyn, Prosta 38.
REKLAMA
data: 2023-01-24 20:00
miejsce: Pub LAS, Olsztyn, Prosta 38
bilety: KUP BILET
 

Zapraszamy na wieczór stand-up comedy! To będą pierwsze testy całego nowego programu Jaksy. Takie nawet prapratesty. Nazbierało się materiału, więc to będzie pierwsza próba ujęcia tego w całość. Może być kosmicznie. Będzie można także pomóc w doborze nazwy programu. Na scenie pojawi się także nowy i obiecujący komik z Olsztyna - MICHAŁ JASTRZĘBSKI.

Info ogólne:

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ

Rudobrody krasnal z Warmii, co z niejednego ogrodu rzodkiew kradł. Miłośnik tatuaży, szybkich zapiekanek i smacznych samochodów. Jedyny prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w Comedy Central. Sam produkuje witaminę D, a wolnej chwili przenosi się do wczesnego średniowiecza, gdzie zmienia historię. Ale takie mało znaczące fakty, bo bawi go ogólna nieporadność ludzkości i zjadanie się systemu. Wiedzie szczęśliwe życie podróżnika, jest wyposażeniem taboru. Zdobył nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, zajął 3 miejsce w konkursie - Stand-up Łódź Chalange, dzięki czemu 12 tys. ludzi jednocześnie mogło usłyszeć jego najsłabszy żart o martwym ciągu, który miał bardzo dobre przyjęcie, lał się szampan ulicami miast, toastów nie było końca. W tym roku zdobył "Złotą Szpilkę" - Grand Prix 43. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Jaksa zaprezentuje najnowszy program "Paryż - drakkar", opowiadający o szczęściu, kombinowaniu i konsekwencji w działaniu oraz rozprawiający się ostatecznie z długą brodą.

Program "Paryż Drakkar" po raz ostatni będzie można zobaczyć w Olsztynie na żywo 8 marca (Kuźnia Społeczna), a na początku kwietnia w sieci.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Stand-up: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
artyści:
Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
Rudowłosy i bardziej rudobrody komediant z warmińskiego grodu Lidzbark, który już połowę życia siedzi w komedii. Miłośnik historii... zabawnych historii. Niedzielny rycerz. 90 kilogramowy leniwiec. W życiu czuje się, jak ryba w kosmosie. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Nie wiadomo co tam do głowy wleci, ale zostaje na porządne kilka minut. Obserwator cudzego życia, animator swojego. Lubi zapiekanki, cebulę i topory. Gada z ludźmi, zwierzętami i sobą. Członek Stand-up Warmia. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Olsztyn
-7.8°C
wschód słońca: 07:15
zachód słońca: 16:28
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Olsztynie

kiedy
2023-02-06 19:00
miejsce
SCENA ZGRZYT, Olsztyn, F....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-09 19:00
miejsce
Filharmonia Warmińsko-Mazurska,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 17:30
miejsce
Centrum Edukacji i Inicjatyw...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-11 15:00
miejsce
Filharmonia Warmińsko-Mazurska,...
wstęp biletowany