Wydarzenia

ROBERT BIELAK ENSAMBLE - koncert "DONKEY"

dodano 2022-04-12 19:13:18
rozpoczęcie:
2022-06-23 20:00
miejsce:
Galeria Sowa, Olsztyn, ul. Zamkowa 2
bilety:

Kiedy już pojawisz się 23 czerwca w muzycznym klubie "SOWA" na olsztyńskim Podzamczu przy Zamkowej 2, to znajdź sobie dobre i wygodne miejsce, bo porwę Cię do mojego świata. To świat dźwięków i opowieści o mnie. Zagram Tobie utwory, które skomponowałem na przestrzeni ostatnich 25 lat niespokojnego życia. To będzie podróż muzyczna, wypełniona po horyzont poezją, jazzem, oryginalnym groovem, funky. Z jednej strony romantyczne, finezyjne tematy skrzypcowe - a w kontrapunkcie szorstkie brzmienie, na granicy zgodności intonacyjnej, tak po seifertowsku. Pokłonię się także takim mistrzom, jak : Komeda, Gillespie, Bach, Gerschwin.

Tak "po mojemu" zinterpretuję Dziecko Roseamary, Noc w Tunezji, czy Arię in G... Nie obawiaj się - tylko przez 90 minut będziesz w moim świecie. Potem wrócisz do siebie, tam, gdzie jest bezpiecznie i... odczujesz ulgę. Może tej nocy, po koncercie, będziesz mieć spokojny sen, wszak to wigilia Świętojańskiej nocy...Przyjdź na mój koncert, bo zaprosiłem do magicznej podróży Sebastiana Wojnowskiego, malarza niskich dźwięków (niegdyś wieloletniego basisty legendarnego Johna Portera - obecnie grającego w składzie grupy "Pączki w Tłuszczu", znanego aktora, Tomasza Karolaka. Duchem będzie z nami Grześ Grzyb, jeden z najwybitniejszych polskich perkusistów (niebiański muzyk), który przed laty ten projekt pt.: "DONKEY" rozkręcał z nami. Więc niech niespodzianką będzie perkusista. Obiecuję, że będzie to "wisienka na torcie". Miło Cię będzie gościć.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Robert Bielak
artyści:
Robert Bielak
Znajdź sobie dobre i wygodne miejsce, bo porwę Cię do mojego świata. To świat dźwięków i opowieści o mnie. Zagram Tobie utwory, które skomponowałem na przestrzeni ostatnich 25 lat niespokojnego życia. To będzie podróż muzyczna, wypełniona po horyzont poezją, jazzem, oryginalnym groovem, funky. Z jednej strony romantyczne, finezyjne tematy skrzypcowe - a w kontrapunkcie szorstkie brzmienie, na granicy zgodności intonacyjnej, tak po seifertowsku. Pokłonię się także takim mistrzom, jak : Komeda, Gillespie, Bach, Gerschwin. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Olsztyn
26.2°C
wschód słońca: 04:09
zachód słońca: 21:13
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Olsztynie

kiedy
2022-07-01 19:00
miejsce
Galeria Sowa, Olsztyn, ul. Zamkowa 2
wstęp biletowany
kiedy
2022-07-03 19:00
miejsce
Galeria Sowa, Olsztyn, ul. Zamkowa 2
wstęp biletowany
kiedy
2022-07-06 20:00
miejsce
Galeria Sowa, Olsztyn, ul. Zamkowa 2
wstęp biletowany
kiedy
2022-07-08 19:00
miejsce
Auditorium Maximum, Olsztyn, al....
wstęp biletowany